Yetkili Bayi
Yetkili Bayi

Hakkımızda


Firmamız 2004 yılında Beyaz Eşya sektörüne adım atmıştır. 2007 yılından itibaren Yalova merkez ilçesinde Fatih Caddesi ve İstanbul Caddesi mağazalarında faaliyetlerine devam eden firma, bunların yanı sıra 2021 yılında Yalova Çınarcık ilçesinde faaliyete geçirdiği Bosch ve Karaca mağazasıyla da Yalova bulunan tek Bosch bayisi olma görevini başarıyla sürdürmektedir. 1995 yılından itibaren otomotiv sektörünün öncü markası Hyundai yetkili satıcısı ve 2020 yılından itibaren de bilgisayar ve yazılım sektörüne hızlı bir giriş yapmış Gençer Gaming’i bünyesinden bulduran Onurlu Şirketler Grubu’nun üyesi olan firmamız, mağazacılık sektörü dışında e-ticaret dünyasında da müşterileriyle buluşmayı hedeflemektedir.  

Teknolojik yeniliklere paralel olarak kendini sürekli yenileyen ve alanında uzman isimler olan Bosch ve Karaca gibi değerli markaların zengin bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu geniş ürün gamını mümkün olan en uygun fiyatlarla Yalova halkı dışındaki diğer illerde bulunan müşterilerimize de ulaştırma gayesindeyiz. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sadece stoktan gönderim yaparak hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci vadetmektedir.  

İhtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlayan kullanıcı dostu site tasarımı ile e-ticaretin aktif dünyasında yer almak isteyen firmamız; uzman kadrosu, gelişmiş alt yapısı, güvenli ödeme kanalları ve kampanyalı fiyatlarıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerini extra avantajlarla pratik ve güvenli online alışverişe davet etmektedir. Onlineceyiz.com adresinde hizmetinizdeyiz. 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...